יש לכם דירה והבנק מסרב לתת לכם הלוואה?

 יש לכם דירה והבנק מסרב לתת לכם הלוואה?

shutterstock

יש דרך להפוך את הנכס שבבעלותכם לפתרון למשבר הכלכלי שלכם – הסוף לעיקולים, חובות והחזרי הלוואה כבדים.

המשבר הכלכלי שהביאה הקורונה נגע בכולנו, אך דווקא בתקופה זאת קשה יותר ליטול הלוואה מהבנקים.

בימי שגרה, לכולנו יצא לנהל שיחות רבות עם נציג מחברות האשראי או הבנקים בה ניסה הנציג לעודד אותנו לקחת הלוואה מסיבות שונות ועם מבצעים אטרקטיבים.
אך בתקופת הקורונה, דווקא שהציבור באמת זקוק להלוואות, הבנקים הקשיחו את התנאים לקבלת הלוואה והסיכוי של רבים מאיתנו הוא נמוך עד לא קיים.

כל סירוב לבקשת הלוואה עלול להתגלגל ככדור שלג מהיר ומסוכן עד מצב בו אנו נאלצים להתמודד עם הוצאה לפועל, עיקולים ופשיטות רגל. האמת שלא צריך ללכת כל כך רחוק, מספיקים החששות של אי עמידה בהתחייבויות בשביל לפגוע באיכות חייו של אדם.

הצ'קים חוזרים? כבר הוטלו עיקולים? 

"הלוואה חוץ בנקאית כנגד נכס יכולה להציל אותך במצב כזה"

כך התגלגל בעל עסק מהמרכז למצב שחובותיו רק תופחים ותיקי ההוצאה לפועל נערמים נגדו.
העסק כבר נסגר אבל החובות ממשיכים לחיות ולרדוף את בעל העסק

"זו רק דוגמה אחת מתוך אלפים של אנשים שקורסים מעומס ההלוואות וההתחייבויות שלהם" אומר גיל דואק, יועץ משכנתאות ואשראי חוץ בנקאי, והמייסד של חברת קשתות מימון המתמחה בפתרונות מימון יצירתיים לבעלי נכסים.

"למזלו של אותו בעל עסק מהמרכז הוא הגיע לידיים טובות, והצלחנו לעשות שימוש בנכס שלו על מנת לאשר לו הלוואה חוץ בנקאית ארוכת טווח ל-10 שנים, עם החזר חודשי שהיה לו מאוד נוח לעמוד בו".

חשוב לדעת כי גם במצבים בעייתים כמו חזרות של צ'קים, חזרות חריגות של חיובים במסגרת, פיגורים בהלוואות ואפילו עיקולים, יש מה לעשות ויש דרכים לקבל הלוואה נוחה.

"באמצעות נכס, ייעוץ נכון וחשיבה יצירתית של אנשי מקצוע מנוסים שעובדים בלי קץ עד למציאת פתרון, אפשר לצאת לדרך חדשה", אומר גיל.

ליצירת קשר עם קשתות מימון השאירו פרטים

במקרה אחר משפחה מהדרום נקלעה לחובות שהלכו וגדלו עם השנים עד שהגיעו לסכום של כמעט מיליון שקלים. החובות הובילו למספר רב של תיקי הוצאה לפועל וכינוס נכסים על הדירה. 

"במקרה הזה הלוואה ארוכת טווח לא התאימה מכיוון שסכום ההלוואה היה גבוה מידי וההחזר החודשי היה גבוה בהתאם. כאן הלכנו על מהלך של הבראה כלכלית וליווינו את המשפחה לאורך כל התהליך המורכב. בעבודה מאומצת הצלחנו לאשר להם הלוואת גישור כנגד הדירה באחד מבתי ההשקעות שאנו עובדים איתם. אני אוהב לקרוא להלוואה הזאת הלוואה שקטה מכיוון שאפשר לקחת אותה בלי החזר חודשי בכלל, והיא באמת נותנת שקט לאנשים במצבים מסוימים.

יתרון נוסף במקרה הזה היה שבזכות ההלוואה ניתן היה גם לנהל משא ומתן להפחתת סכום החוב מול הנושים בכמעט חמישים אחוז. כספי ההלוואה עזרו לכיסוי כל החובות בהוצאה לפועל, סגירת התיקים והסרת העיקולים הרשומים על הנכס.

ההלוואה השקטה נתנה למשפחה את כל התנאים לממש את התוכנית שבנינו יחד על מנת לחזור לאחר תקופה מסוימת להלוואה נוחה וארוכת שנים באחד הבנקים בישראל."

פתרונות יצירתיים כפי שמציעה חברת קשתות מימון עוזרים לקבל "אוויר", להרגיע את המצב ולעשות סדר בבלגן.

"לא פחות חשוב להבין שהלוואה חוץ בנקאית כנגד נכס עושים אך ורק עם חברת ייעוץ מקצועית", מדגיש גיל.

"הרי לכל אחד יש נתונים שונים, צרכים שונים ומטרות שונות ולכן חשוב מאוד לבצע את התהליך עם חברת ייעוץ בעלת ניסיון בתחום, עם יכולת ניתוח גבוהה של מצבים פיננסים, שתחסוך לכם המון כאב ראש במקרה טוב והרבה נזקים במקרה הפחות טוב."

"השוק החוץ הבנקאי המוסדר חוקי ובטוח לכולם"

המטרה של חברת קשתות מימון היא בסופו של דבר לתת לכל אחד את האפשרות לסלול לעצמו את הדרך חזרה לבנקים בישראל, גם במקרים המורכבים ביותר. ניסיון רב השנים של החברה מאפשר להעניק ללקוחות ייעוץ נכון הכולל תכנון עתידי שישפר את מעמדם מול כל בנק בישראל.  

"על אף שמדובר בגופים בעלי רישיון למתן אשראי כמו חברות ביטוח, בתי השקעות, חברות פרטיות וקרנות, אשר כולן מפוקחות תחת רגולציה ממשלתית ובטוח מאוד להלוות כספים מהם, אנחנו מייעצים ללקוחותינו לבצע את כל הפעולות הנדרשות לצורך חזרתם לבנק שם הריבית והתשלומים החודשיים בדרך כלל נוחים יותר."

כל לקוח של החברה מקבל ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך ועוטף אותו צוות המורכב מיועצי משכנתאות, עורכי דין, יוצאי בנקים וגופי מימון חוץ בנקאיים, כולם בעלי ניסיון רב שנים בתחום.

אחד היתרונות הבולטים הוא שהתשלום מבוסס הצלחה בלבד, כלומר אם לא אושרה ההלוואה, אין תשלום לחברה. 

"אחוזי ההצלחה שלנו גבוהים מאוד, ואין לנו שום בעיה להתחייב לכך שנקבל שכר אך ורק אם נצליח במשימתנו. זה גם הכי הוגן לדעתי שלקוחות ישלמו רק אם הם מקבלים תוצאות" מתגאה גיל.

לקבלת פרטים נוספים על הלוואות כנגד נכס, בדיקת זכאות להלוואה וקביעת פגישת ייעוץ חינם

מוזמנים להשאיר פרטים או להיכנס לאתר kshatotfinance.co.il

ליצירת קשר עם קשתות מימון השאירו פרטים

חדשות נוספות