5 סימנים שהגבר שלך בוגד בך

 5 סימנים שהגבר שלך בוגד בך

יש לך תחושת בטן לגבי זה שהגבר בוגד בך? לפי סקר של חדשות 10 את לא לבד רבים משתמשים במשרד חקירות. הניסיון מלמד שיש לפחות 5 סימנים שמעידים על בגידה ועכשיו בדיוק הזמן להפנות אליהם את תשומת הלב

בגידה בין בני זוג היא תופעה שכיחה יותר מכפי שנהוג לחשוב. מצד שני, זו ממש לא נטייה חדשה והיא משותפת גם לגברים וגם לנשים. ההבדל הוא שאצל גברים היא באה לידי ביטוי באופן מעט שונה, שגם ניתן לשים עליו את האצבע. בעזרת חוקר פרטי בבאר שבע ניתן להגיע לחקר האמת.

הנה למשל 5 סימנים שעלולים להעיד על כך שהגבר שלך בוגד בך עם מישהי אחרת:

1. שינוי בהתנהגות

גבר שבוגד משנה את ההתנהגות שלו. בגלל שהאנרגיות והמחשבה שלו נמצאים במקומות אחרים, הוא ייראה אחרת לגמרי לכל מי שמכיר אותו. אצלך בתור בת זוג, זה אומר גם שינויים קטנים וגם גדולים. בין היתר, הגבר יתחיל להתקלח בתדירות גבוהה יותר ובכל פעם שהוא יוצא מהבית, יחליף בושם, יירשם לחדר כושר וכן הלאה.

2. רכישות לא ברורות בכרטיסי אשראי

כרטיס האשראי הוא אמצעי התשלום השכיח בעולם. מבחינתך, זה אומר שמדובר על שיטת מעקב אפקטיבית. אם יש הצטברות של רכישות לא ברורות בכרטיסי אשראי, זה אמור להדליק נורה אדומה. בשלב הזה גם ניתן לעמת את בן הזוג עם הממצאים ולבדוק האם ניכר שהוא משקר או דובר אמת.

3. חזרה מאוחרת הביתה

התנהגות ברורה של בגידות חייבת לבוא לידי ביטוי באופן שבו היא משפיעה על משק הבית. מבחינתך, גבר שחוזר מאוחר הבית אבל אין שום סימן לכך שהוא בילה עם חברים שאת מכירה, נשאר במשרד או היה עם משפחה – זה בהחלט סימן לא טוב. במקרים כאלה צריך לבדוק את תדירות האירועים ולהתייחס גם אל השכיחות שלהם בהשוואה לשנים קודמות.

4. שקרים

הצטברות של שקרים היא ככל הנראה הדרך הכי טובה לבסס תחושה על בגידה. אם הגבר כל הזמן משקר ואין לו כבר הסברים הגיוניים להתנהגות שלו, צריך להביא את זה בחשבון. בשביל לזהות שקרים, נשים בגילאים שונים יכולות להיעזר בהיכרות המוקדמת שלהן עם אותו בן זוג וגם להרחיב את מעגל הבדיקות באמצעות פניה לחברים, קרובים ומשפחה.

5. תחושת בטן

בסופו של דבר, רוב הנשים יודעות שהגבר שלהן בוגד בהן בגלל תחושת בטן מסוימת. כמובן שגם את תחושת הבטן צריך לבסס, אבל היא לרוב נקודת הפתיחה לתהליך ארוך ומורכב יותר.

חדשות נוספות