3 דברים שאתם חייבים לדעת לפני הזמנת החשמלאי

 3 דברים שאתם חייבים לדעת לפני הזמנת החשמלאי

קרה לכם בעבר שלא הייתם מרוצים מאיש המקצוע?, אם נמאס לכם לשוטט ברחבי האינטרנט בחיפוש אחר המלצות לחשמלאי שיעשה את העבודה כמו שצריך, אתם יכולים להפסיק בחיפושים ולקבל כמה טיפים שיחסכו לכם זמן בבחירת איש המקצוע.

הסמכה

תחילה, על כל חשמלאי להיות בעל רישיון, עקב מורכבות מערכות החשמל והסיכון הכרוך בהתערבות של גורם שאינו מקצועי. החשמלאים בעלי הרישיון מקבלים תעודה מתאימה רק לאחר לימודים מקיפים בתחום החשמל. אתם יכולים לבקש מבעל המקצוע להציג בפניכם את התעודה שלו לפני הגעתו.

החשמלאים נחלקים לכמה דרגות, הראשונה היא חשמלאי עוזר, שהוא אינו רשאי על פי החוק לבצע תיקוני חשמל בעצמו, אלא אם הוא עובד בצמוד לחשמלאי מוסמך. אותו חשמלאי עוזר מוסמך לבצע תיקונים במערכות חשמל אשר אינן עולות על מאתיים ועשרים וולט וארבעים אמפר, במידה ותצטרכו תיקון במערכות עם הספק גבוה יותר, חשמלאי זה אינו רלוונטי עבורכם. החשמלאים המוסמכים לטפל במערכות עם הספק זה, הינם חשמלאי בכיר, חשמלאי מוסמך או מהנדס חשמל.

 

לפני התיקון

תמיד טוב לפנות לאיש מקצוע שהמשפחה מכירה במשך שנים או חבר טוב שמכיר את אותו חשמלאי ויכול להעיד על המקצועיות שלו, השירות והעבודה של אותו איש מקצוע. בנוסף, ניתן גם להסתכל באתרו של החשמלאי, (לכל חשמלאי מקצועי אמור להיות אתר בימינו), להבחין ברשימת הלקוחות שטיפל בהם ובתגובותיהם. לא תמיד יש לקרובינו את ההמלצות המתאימות ולחלק מאיתנו קשה לסמוך על המלצות מאנשים זרים ברשת, לשם כך סיכמנו לכם כאן את כל אשר עליכם לדעת לפני הזמנת איש המקצוע. 

לפני הזמנתו עדיף לבקש הצעת מחיר שבה רשום פרטי העבודה, הציוד הכרוך לה ולוודא שהיא אכן כוללת מע”מ, כך לא תופתעו מהמחיר במהלך הפגישה או לאחר התיקון. בין אם עבודת התיקון קטנה או גדולה, אף פעם אל תשלמו מחיר מלא בטרם ביצוע התיקון, במידה והתבקש ממכם לשלם בטרם ביצוע העבודה, עליכם לשלם מקדמה שלא תעלה על 50% מערך העסקה.לאחר התיקון

 לאחר סיום עבודתו של החשמלאי בקשו לקבל חשבונית, החשבונית לא רק תעזור לכם לעקוב אחר ההוצאות שלכם, אלא גם תשמש כהוכחה על השירות שקיבלתם מאותו איש מקצוע ותסייע לכם במקרה של תקלה חוזרת וכך תוכלו לקבל את השירות שמגיע לכם ממנו ללא כל בעיה. תקלה חוזרת מתרחשת כאשר התיקון היה לא מקצועי, לא טופל כנדרש.

כדי לשמור על מערכות החשמל בביתכם ולמנוע תקלות והוצאות כספיות נוספות, עליכם להימנע משימוש של שני מכשירים חשמליים חזקים במקביל כמו מייבש ומכונת כביסה, דוד שמש וכל מכשיר בעל צריכה גבוהה של חשמל.מעוניינים בחשמלאי מוסמך?

תוכלו לקבל שירות מהיר לכל סוגי העבודות משגיא בלומנפלד עבודות חשמל, חברה מוכרת ובעלת ניסיון בתחום.

https://www.electrosagi.co.il/
חדשות נוספות