קניית דירה בבודפשט – כל הצעדים בדרך למימוש חלום הבית

 קניית דירה בבודפשט – כל הצעדים בדרך למימוש חלום הבית

shutterstock

הבנתם כבר שהשקעה בנדל"ן בישראל לא משתלמת? מחפשים מקום שאפשר להשקיע עם הון עצמי נמוך ואחוזי תשואה גבוהים? ברוכים הבאים לעתיד שלכם – ולחופש כלכלי ללא גבולות.

קראתם את כל המידע הרלוונטי, השוויתם אחוזי תשואה, סיכונים, מחיר יורו, מחיר דולר, מחיר כרטיסי טיסה, מיסוי, הוצאות עו"ד ממוצעות והוצאות רו"ח והגעתם לאותה מסקנה שהגיעו רבים לפניכם – קניית דירה בבודפשט זו הדרך הטובה ביותר להגשים את חלום ההכנסה הפסיבית והחופש הכלכלי. אתם כבר לא צריכים מידע על למה להשקיע, אתם צריכים לדעת משהו אחר, חשוב יותר: איך. חדשות 10 סיכמו עבורכם איך לעשות את זה.

הצעד החשוב ביותר – לבחור סוכנות השקעה

אם אתם משקיעים נבונים ועשיתם את כל שיעורי הבית, אתם כבר יודעים שאחרי שמצאתם סוכנות מלווה, אתם לא צריכים לעשות הרבה עבודה חוץ מלחתום על כמה מסמכים ולקרוא את הדו"חות הרבעוניים שנשלחים אליכם.

חשוב מאוד לקבל ליווי צמוד של מומחי השקעה מקומיים כאשר באים לחתום על קניית דירה בבודפשט. בלי סיוע, כך למדתם, אתם עלולים לעשות טעויות קריטיות בבחירת דירה, מיסוי, מכירת הדירה ובחירת עורך הדין.

אבל יש כל כך הרבה סוכנויות השקעה. איך בוחרים את סוכנות הנדל"ן הטובה ביותר לקניית דירה בבודפשט?

ישראלי זה הכי אחי

אחרי הרבה מאוד שנות ניסיון אנחנו יכולים להגיד לכם בצורה ברורה: אם אתם מישראל, אתם רוצים לעבוד עם ישראלים.

זה לא רק השפה. זה הבנה בחוקי המיסוי של ישראל, שכירת עו"ד ורו"ח עם ניסיון במיסוי הונגרי- ישראלי, נציגים שיבינו את המנטליות שלכם ולא יחשבו שאתם לא מנומסים רק כי אתם סחבק. בקיצור – קניית דירה בבודפשט עושים רק עם ליווי כחול-לבן.

הונגרי זה גם

אבל גם חשוב למצוא נציגים עם ניסיון משמעותי בהונגריה! אנשים שמכירים את השוק ההונגרי, חיים אותו ביום יום, השקיעו בעצמם בשוק ויכולים לתת לכם את המידע שלא תמצאו באינטרנט.

אנחנו מציעים לכם שירות וואן סטופ שופ של ישראלים הונגרים עם ניסיון רב בהשקעות נדל"ן בבודפשט. בואו אלינו להשקעה בהונגריה והגשימו את חלום ההכנסה הפסיבית – עם קניית בבודפשט!

חדשות נוספות