צעצועים להעשרת הזוגיות

 צעצועים להעשרת הזוגיות

אם אתם שומרים  את צעצועי המין שלכם ללילות שבהם בן / בת הזוג האנושי שלכם, הנושם, לא נמצא, למה? צעצועי מין, אביזרי מין לזוגות הם דרך מעולה להגדיל את העניין בסקס ולהגביר את האינטימיות עם הפרטנר או פרטנרית שלכם.  למה? כי פשוט יותר כיף להתרגש ולהתחדש ביחד. ובואו נהיה כנים לשנייה: אצבעות, פיות ואברי המין יכולים רק לעשות כל כך הרבה, אבל אביזרי מין לגבר ולאישה  יכולים לטפל כמעט בכל השאר.

כמובן, הכנסת צעצוע מין בפעם הראשונה יכולה להיות מעט מאיימת, במיוחד אם אינכם  בטוחים  כיצד הפרטנר או הפרטנרית שלכם עשוי להגיב. אנו ממליצים לדבר על זה, לצפות בסרטונים ואז לקבל החלטה. אם החלטתם ללכת על זה אז צאו לקניות בחנות למוצרי סקס וארוטיקה. החליטו איזה סוג של חדירה אתם רוצים, יש מגוון רחב של ויברטורים, עד כמה אתם רוצים את הרטט (אם בכלל) והאם אתם רוצים להוסיף טבעות רטט או אביזר מין אנאלי או לא. לאחר שהבנתם את כל זה, החלק הקשה ביותר יהיה להחליט כמה אביזרי מין לזוגות  להוסיף לארסנל שלכם. המסר שלנו ? כמה שיותר יותר טוב

מכשיר עינוג U VIBE  ויברטור איכותי אשר זה תוכנן במיוחד למשחק זוגות. מצויד בשני מנועים חזקים, הצעצוע המעוקל הזה נועד להנעים אותך ואת בת זוגך בעת ובעונה אחת. החלק העבה יותר מונח ישירות על הדגדגן, ואילו השני נכנס לתוך הנרתיק – מכוון לנקודת ה- G שלך ומעסה את בן / בת הזוג החודר שלך בו זמנית. בלחיצת כפתור בלבד תוכלו לבחור אחד מתשעה עוצמות רטט שיעזרו לשניכם ליהנות כפליים!

טבעת פרפר רוטטת לגבר לעינוג הדגדגן של האישה

היי, צעצוע מיני כפול! הטבעת הזו מיועדת רק לזוגות, הטבעת מתלבשת על הזין ורוטטת בלחיצת כפתור. כל תנועה של הגבר מרטיטה לאישה את כל החושים ומעניקה לגבר תחושת שליטה בעינוג האישה. זה נחשה לאחד מאביזרי מין לזוגות שמגביר את הסיכוי  לאורגזמה בו זמנית נדירה. תהנו!!!

ויברטור יונק – ויברטור יניקה הוא צעצוע כיפי במיוחד לעינוג הדגדגן ולגירוי הפטמות. הוא מושלם למשחק מקדים לזוגות מה הופך אותו לכל כך שווה  – ככה לא ירדו לה אף פעם.

חדשות נוספות