פרויקט המגורים הייחודי בעמק השלום – יקנעם 

 פרויקט המגורים הייחודי בעמק השלום – יקנעם 

זה הזמן להיכנס לפרויקט בראשיתו

בתאריך 5.11 התקיים מפגש ציבור עם גורמי התכנון, הכולל את אדריכל המחוז, משרד הבינוי והשיכון, מהנדס העיר יקנעם, וחברי עירייה נוספים. במפגש הוצגו לוחות הזמנים לתכנית המפורטת "רמת השניים", זאת לאחר שבשנת 2016 הקרקע הופשרה במסגרת תכנית מתאר כוללנית של עיריית יקנעם אשר קבעה במתחם הנדון הוראות להכנת תוכניות מפורטות עם טבלאות לאיחוד וחלוקה שמכוחן יוצאו היתרי בניה.
כעת בתמיכת הרשות המקומית ומשרד השיכון והבינוי הוחלט להציג את התוכנית כאמור עם צפי לאישור בסוף שנת 2021 – תכנית אשר תהפוך את הקרקע לזמינה בניה ותסלול את הדרך לקידום הפרויקט הייחודי באחד האזורים היפים בארץ.

על פי פרוטוקול מפגש הציבור כאמור, עיקרי התוכנית המוצעת כולל 925 יח"ד, הכוללים חמישה מתחמי בינוי מרכזיים של שטחי מגורים, מסחר, ושטח המלונאות הראשון בעיר. מדובר באחד מעתודות הקרקע האחרונות ביקנעם, אזור בעל ביקוש גבוהה במיוחד, בעיקר בקרב תעשיית ההייטק הענפה הממוקמת בפארק התעשיה ואשר רבים מחברים מבקשים להגר ליקנעם מתל אביב ועוטף חיפה.

 

מיקום פוטנציאלי 

מיקום הפרויקט הוא למעשה הרחבה של שכונה יוקרתית בסמוך לחלקות טבע ירוקות וצורת הבנייה הייחודית והמדורגת תדגיש את הקרבה לעמק. לדברי ראש העיר סימון אלפסי, הפרויקט יגיע עד כ- 500 מטר מהעמק ואינו צפוי לפגוע במשאבי הטבע היקרים. מיקומו הייחוד של הפרויקט, בקו ראשון לעמק השלום הפסטורלי בשילוב עם הביקוש אשר עולה על ההיצע בעיר, מייצר פוטנציאל רווח ממשי לבעלי הקרקעות הפרטיות בפרויקט.

הפרויקט מציע הזדמנות נדירה לגור בעיר ולהרגיש בכפר, כפסיעה מאוצרות הטבע (התוכנית לפרויקט כוללת שמירה על ואדיות ואתרים ארכיאולוגים).

 

ליצירת קשר עם לי מרשל השאירו פרטים

עליה משמעותית באיכות החיים 

העיר יקנעם נמצאת בשיאה של הגירה חיובית ונהנית מרקע סוציו אקונומי גבוה. הפיכת יקנעם לבירת ההייטק של ישראל הובילה לעלייה משמעותית באיכות החיים בעיר עם למעלה מ- 10,000 מקומות עבודה בתחום ההייטק, ביוטכנולוגיה, רפואה מתקדמת, תקשורת, אלקטרוניקה ופלסטיקה. רשימת החברות בפארק התעשיה, כוללת, בין היתר, את "מאלנוקס", "מארוול", "אוסם", "כתר פלאסט", לומיניס, ועוד. העיר משמשת כנקודת חיבור בין מרכז הארץ והצפון עקב הקרבה לכביש 6 ולנתיבי תחבורה ראשיים נוספים.
תושבי העיר נהנים ממרכז תרבות קהילתי הכולל מתנ"ס וספרייה, קאנטרי קלאב, פארק שעשועים, גינה ציבורית, מסלולי צעידה ושבילי אופניים בסביבה ירוקה ועוד.


חברת לי מרשל

קבוצת היזמות והבניה הוותיקה לי למרשל מתכוונת לקחת חלק בפרויקט הייחודי, כאשר בבעלותה עתודות קרקע בפרויקט, והיא משווקת מזה זמן יחידות קרקע באיזור עם רישום בטאבו. החברה מציעה לרוכשים להצטרף אליה עוד בשלב היזמי, באמצעות תכנית עסקית ייחודית אשר מיטבה עם הרוכשים ומלווה אותם משלב רכישת הקרקע ועד למסירה.

חברת לי מרשל הוותיקה היא גם קבלן מבצע

קבלן (סיווג קבלני ג5 הגבוה ביותר),  החברה שומרת בבעלותה חלקים נכבדים מהקרקע לצד הרוכשים ומובילה את התהליך עקב בצד אגודל, ובניהול אחראי. החברת מאחדת את הרוכשים בהסכם שיתוף אשר מקדם את הפרויקט ומקצר את לוחות הזמנים. האסטרטגיה של החברה כאמור, היא לקדם את הפרויקט משלב הקרקע, דרך הבניה ועד למסירה, באופן עצמאי וללא תלות בצדדים שלישיים, דבר המאפשר – חיסכון כספי ניכר, לצד שקט נפשי באיכות הבניה.

יתרונות אלו מקלים על הרוכשים לדעת כי מדובר בעסקה אמינה, בטוחה ובעלת סיכויי הצלחה גבוהים. דרך זאת כבר הוכיחה את עצמה במספר פרויקטים בעבר, כך לדוגמא קרקע שנקנתה לפני כ-10 שנים ברחובות בסכום של 400,000 ש"ח לדונם שווה היום כ- 3 מיליון ₪ – וזאת עוד לפני הרווח היזמי בשלב הבניה.

זה השלב שעושים עשרות אחוזי רווח מעסקה בראשיתה עם ודאות מקסימלית.

ליצירת קשר עם לי מרשל השאירו פרטים

שלומי נחמיאס

חדשות נוספות