עולם ההיי-טק הגיע לעפולה | אזור הצפון גרסת 2021

 עולם ההיי-טק הגיע לעפולה | אזור הצפון גרסת 2021

מתחם העסקים

לא רק דירה להשקעה, מה צריך לדעת כשמשקיעים בבניין משרדים? רמת איכות, קרבה לרכבת ומספר חניות, ומה אם נגיד לכם שכל זה נמצא בצפון הארץ ? עם הון עצמי התחלתי של פחות מ56,000 ₪ תוכלו לרכוש כיום משרדים להשקעה בפרויקט A-TECH ברובע יזרעאל בעפולה.

 

פרויקט T-AECH עפולה יוצא לדרך

לאחרונה קם פרויקט יוקרה חדש, פרויקט השקעות נדל"ן בארץ ולא רק לעשירים – עם הון עצמי של פחות מ- 44,000 ₪ תוכלו לרכוש כיום משרדים להשקעה. המשקיעים צפויים להינות מהכנסה חודשית פאסיבית קבועה של כ- 1,500 ₪ עבור שכירות והן מעליית ערך צפויה בנכס. הפרויקט נבנה בפארק העסקים החדש בעפולה – פארק "עתיד צפון", אשר צפוי להיות מרכז העסקים החדש של הצפון. כ-65 אלף מ"ר משרדים ו15 אלף מ"ר מרכז מסחרי צפויים להפוך אותו לעוגן כלכלי ותעסוקתי לכל אזור הצפון.

בעקבות משבר הקורונה חברות היי-טק גדולות עברו לעבודה מהבית והביקוש למשרד המכיל עד 10 איש נותר יציב. בזמן שמרבית הפרויקטים בשוק עומדים על 14 מ"ר בלבד במאות אלפי שקלים, מציעה חברת A-TECH משרדים במתחם יוקרתי ואיכותי במחירים נמוכים. הסכום הכול של העסקה עומד על 125,450 ₪ עבור 19 מ"ר משרד בפרויקט היוקרתי עם רמת גימור גבוהה, מיקום אסטרטגי וכמות משרדים גדולה.

 

מיקום אסטרטגי ומחירים נמוכים

עם קרבה לרכבת ולמכללה המקומית פארק העסקים "עתיד צפון" כולל שטחי מסחר, משרדים, מרכז פנאי ושטחים פתוחים, וכן הגישה הנוחה לגליל המזרחי מקנה לו את היתרון המרכזי כנכס שערכו עתיד לעלות בהמשך.

אחד היתרונות הבולטים בהשקעת הפרויקט משרדים בפארק "עתיד צפון" עומד פוטנציאל עליית הערך שלה כעיר קטנה אשר ניתן עדיין לקנות בה נדל"ן במחיר זול מאוד. בנוסף המשקיעים צפויים להנות גם מהטבות בלתי מבוטלות בארנונה, הטבות מיסוי ומענקים להם זוכים משקיעים בפריפריה.

בשנים האחרונות הופכת בירת העמק לפנינת נדל"ן של ממש. פיתוח התשתיות המואץ יחד עם מחירי נדל"ן שפויים יחסית לאלטרנטיבות, הפכו את פארק עפולה לדבר החם הבא בשוק הנדל"ן. בעשור האחרון האמירו מחירי הנדל"ן בעיר בעקבות גידול מרשים ומתמיד בביקוש עבור נדל"ן למגורים, ויחד איתו גם עבור נדל"ן מסחרי. עפולה הפכה ליעד מבוקש עבור משפחות ומשקיעים המחפשים היצע נדל"ני איכותי יחד עם תג מחיר משתלם.

בימים אלו, משווקים בA -TECH משרדים במחירים של החל מהון עצמי של – 56,000 ש"ח, אלה מחירים מהנמוכים בארץ, מיקום נהדר ברמת גימור גבוהה ובתנאים המוצעים לעסקה.

ליצירת קשר עם A-TECH השאירו פרטים

מיטל אלגמיל

חדשות נוספות