נדל”ן בארץ- זו הסיבה שהמשקיעים נשארים בישראל

 נדל”ן בארץ- זו הסיבה שהמשקיעים נשארים בישראל

shutterstock

כבר שנים ידוע שתחום הנדל”ן הוא אפיק ההשקעה הבטוח ביותר. ובזמן שחלק מהאנשים מחפשים לקנות נכסים בחו”ל, הם מפספסים את ההזדמנות הטובה ביותר- זו שנמצאת להם ממש מתחת לאף ומחכה שיגלו אותה, כאן בארץ. כל עסקת נדל״ן עושים בליווי של עורך דין מקרקעין, אל תחסכו בזה תפנו לעורך דין שקיבלתם עליו המלצות. 

תשואה

קודם כל, שווי הנכסים בארץ נמצא בעלייה מתמדת וזו מגמה שנמשכת כבר שנים, כך שהתשואה מובטחת וזה הרי מה שאנחנו מחפשים בכל השקעה פיננסית.

אין טוב כמו מראה עיניים

 כדי לקנות נכס בחו”ל, לרוב תסתמך על תמונות בלבד. נכסים בארץ, גם אם הם עוד בשלבי בנייה או קרקעות להשקעה – אתה יכול בכל רגע נתון ללכת ולראות בעצמך, בלי לסמוך על אמינות של תמונות או מסמכים שונים.

מקום מוכר

 תמיד קל יותר לסמוך על המוכר. כשמשקיעים בנכס בארץ, אנחנו מכירים את העיר בה הוא נמצא, בין אם אלו בנייני משרדים או דירות, אנו יודעים אילו ערים נמצאות בצמיחה או לקראת צמיחה ואנו חלק בלתי נפרד מהשוק בו אנו משקיעים.

שקט נפשי

 סיבה נוספת, אם לא החשובה מכולן- השקעה בנדל”ן בארץ היא השקעה בראש שקט, הנכסים שלך קרובים אליך ויועץ הנדל”ן שלך נמצא במרחק פגישה ממך, זמין לשיחות בשעות שנוחות לך ולא באזורי זמן שונים ממך.

השקעה כחול לבן

 כשאנחנו קונים נדל”ן בארץ אנו יכולים לתמוך ביוזמות ישראליות לפיתוח והתחדשות עירונית, לשגשוג הכלכלה הישראלית ובסופו של דבר להשקעות שלנו תהיה השפעה חיובית למדינה שלנו ולנו.

פוטנציאל

על אף הצמיחה ועליית המחירים שחוו מספר ערים וישובים בארץ בשנים האחרונות, נותרו בארץ שלנו עוד פנינות רבות ובעלות פוטנציאל אדיר שבטוח תרצו להיות שם כשהוא יתממש ולקטוף את אחוזי עלייה, מה שסביר להניח שיקרה כבר בשנים הקרובות.

שוק יציב

 שוק הנדל”ן הישראלי יציב מאוד, תקופת הקורונה הוכיחה לנו שגם בעת משבר בסדר גודל עולמי השוק המקומי לא חווה טלטלות ולא מתרסק כמו תחומים אחרים. אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת מה יקרה וזה הסיכון בכל השקעה- אבל הניסיון מוכיח שגם אם יקרו דברים הם לא יפגעו בצורה קשה בשוק החזק הזה.

איילת דן

חדשות נוספות