מחירי דירות בבודפשט – החל מ-100,000 ש"ח הון עצמי בלבד!

 מחירי דירות בבודפשט – החל מ-100,000 ש"ח הון עצמי בלבד!

אמרו לכם שצריך כסף כדי לעשות כסף? לא עם מחירי הדירות בבודפשט!

כן, שמעתם נכון. עם חיסכון קטן של כמאה אלף שקל בלבד תוכלו להיכנס להשקעות נדל"ן בבודפשט ולהתחיל להרוויח.

מה טווח מחירי הדירות בבודפשט?

מחירי דירות בבודפשט יכולות להיות גבוהות אם מדובר בדירות משופצות או חדשות. אולם למרות עליית מחירי הדיור המטאורית בשנים האחרונות, עדיין אפשר למצוא בבודפשט דירות רעועות במחירים נמוכים. ניתן למצוא דירות במחירים נמוכים החל מ-75,000 יורו בלבד ואפילו למצוא בתים מרווחים יחסית ב-120,000 יורו בלבד.

המשמעות היא שעם הון עצמי קטן של כמאה אלף שקל בלבד ניתן לנצל את מחירי הדירות בבודפשט ולרכוש לעצמכם דירה מושלמת להשקעה בהונגריה. עם עלייה דו – ספרתית במחירי הדירות בבודפשט בחמש מתוך שש השנים האחרונות, עשרות לקוחות מרוצים של BUY2RENT נהנו משולי רווח פוטנציאליים של 100% בתוך חמש שנים בלבד!

קונים, משפצים – ומוכרים

שוק הנדל"ן בבודפשט נמצא בעיצומה של עלייה מטאורית. מחירי היורו הנמוכים מיתרגמים למחירי דירות בבודפשט הנמוכים באופן משמעותי עבור ישראלים והופכים את בודפשט למוקד משיכה למשקיעים ממולחים. שיטת ההשקעה המועדפת על משקיעים לטווח קצר היא קניית דירות רעועות במחירי רצפה, שיפוץ מהיר ומכירה ברווח בתוך שנה אחת בלבד.

קונים, מחזיקים – ומרוויחים

שיטה אחרת לדעת חדשות עשר להרוויח היא "לרכב על הגל" של עליית מחירי הדירות בבודפשט באמצעות קניית בית רעוע באזור מבוקש, לחכות לעלייה במחירי הדיור ולמכור את הדירה. בשיטת השקעה זו, אין שום הוצאות שיפוץ והרווח מגיע מעלייה רוחבית במחירי הדיור בכל בודפשט. מחירי הדירות בבודפשט כה נמוכים שגם משקיעים שלא מרוויחים משכורות הייטק יכולים להרשות לעצמכם להחזיק דירה ללא דיירים למשך כמה שנים וליהנות מרווח עצום בתוך שנים ספורות.

קונים ומשכירים

ישנם מספר רב של דרכים בהם ניתן להרוויח מהשכרת דירה, החל מהשכרה למשפחות בשכירות לטווח ארוך, השכרה לסטודנטים בהשכרה לטווח בינוני והשכרה לתיירים  לטווח קצר (AIRBNB). השפעות הקורונה אף צפויות להביא לעלייה בביקוש ל-AIRBNB ביחס לבתי מלון בשל הסיכוי הנמוך יותר להידבק מהנגיף המאיים.

חדשות נוספות