מאווררי תקרה מעוצבים לבית: מיזוג אוויר מושלם

 מאווררי תקרה מעוצבים לבית: מיזוג אוויר מושלם

צילום: Pixabay

6 יתרונות שהופכים מאווררי תקרה מעוצבים לבית לפיתרון היעיל, הזול והידידותי ביותר לסביבה בימי הקיץ

משבר האקלים העולמי מקצין את הטמפרטורות. החורף הופך להיות קר יותר והקיץ הופך להיות חם יותר. העובדה הזו ידועה ומוכרת, בטח למי שחי וגר בישראל ומרגיש על בשרו את חילופי העונות ואת השוני הקיצוני בטמפרטורות בין התקופות החמות לבין התקופות הקרות בשנה. לצד זה, מחירי החשמל עולים בקצב מסחרר, מה שהופך כל הדלקה של המזגן לפעולה שיש לחשוב עליה הרבה יותר מפעם אחת, בטח אם מדובר במשפחה שמתגוררת בבית שבו יותר ממזגן אחד.

לאורך השנים פותחו הרבה מאוד פתרונות אשר מנסים להתמודד עם החום בחודשי הקיץ. די אם נזכיר את המזגנים שעלות ההפעלה שלהם נמוכה מאוד, דרך מאווררי רגל למיניהם ומזגנים ניידים כדי להבין שמדובר בעניין שמעסיק רבים בישראל ובעולם. אחד הפתרונות הידידותיים ביותר לכיס ולסביבה בימי הקיץ הם מאווררי תקרה מעוצבים לבית. הנה 6 סיבות שהופכות את המאווררים הללו לדבר הטוב והמצנן ביותר בעונה החמה:

  • עלויות תפעול נמוכות – עזבו אתכם מהפרסומות שמספרות כמה עולה שעת שימוש במזגן. מאווררי תקרה מעוצבים לבית זולים הרבה יותר לתפעול, וחוסכים יותר מ-80% באנרגיה הנדרשת לצורך הפעלתם.
  • עיצוב יפהפה – בעבר מאווררי תקרה היו בעלי לוק תעשייתי אחיד. היום המצב שונה בתכלית. מאווררי תקרה מעוצבים לבית מגיעים בצבעים ובגדלים שונים, כך שאתם יכולים לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות את זו שהכי מתאימה לכם.
  • שקט ושלווה – מאווררי תקרה מעוצבים לבית פועלים באופן חרישי וכלל לא מורגשים. היתרון שלהם הוא בכך שהטמפרטורה בחלל נעימה, יש בריזה קלילה גם בצהרי יום מהבילים וכל זה בלי לייצר רעש בכלל.
  • זרימת אוויר חלקה – מאווררי תקרה מעוצבים לבית "מרגישים אתכם", כלומר כל שינוי של טמפרטורה בחלל נקלט על ידי החיישנים והמאוורר מתחיל לפעול באופן אוטומטי, בלי שיש צורך בהפעלתו כל פעם מחדש.
  • שליטה מרחוק – מאווררי תקרה מעוצבים לבית נשלטים באמצעות טכנולוגיית WI-FI, כך שניתן להפעיל אותם גם לפני שאתם מגיעים לבית. התוצאה היא שכאשר אתם מגיעים בסוף יום עבודה, הטמפרטורה וזרמי האוויר מאפשרים לכם פשוט להתרווח וליהנות מבית בטמפרטורה מושלמת עבורכם.
  • ידידותי לסביבה – מאווררי תקרה מעוצבים לבית הם אמצעי האיוורור והמיזוג הידידותי ביותר לסביבה. מעבר לעובדה שהם מיוצרים מחומרים ידידותיים לסביבה, ההפעלה שלהם שקטה וצריכת החשמל חסכונית מאוד. התוצאה היא שמירה על הסביבה מבלי להתפשר על איכות החיים.

לסיכום, מאווררי תקרה מעוצבים לבית הם פיתרון אידיאלי למזג האוויר הישראלי. אם החזאים צודקים בתחזיות שלהם, צפוי לנו קיץ חם וממושך מאוד. כדאי להיערך אליו מבעוד מועד ולהגיע מוכנים ומאווררים, כמו שאתם אוהבים.

אביחי

חדשות נוספות