מאגר דירות למכירה בבודפשט – טוב או רע?

 מאגר דירות למכירה בבודפשט – טוב או רע?

shutterstock

אתם מחפשים היכן להשקיע, ומקבלים הצעה "תמימה" מסוכנות השקעות נדל"ן בבודפשט: תברחו או תישארו? כל הסיבות להתרחק ממאגרי דירות למכירה בבודפשט.

חדשות 10 מצאו כי ישנם סוגים רבים של סוכנויות השקעה: חלקם משתתפים בבנייה, אחרים מתווכים, אחרים מציעים לכם להשקיע ביוזמת בנייה של חברה אחרת, וחלקם מציעים לנהל עבורכם את ההשקעה. ישנם יתרונות וחסרונות לכל שיטת השקעה. אך ללא ספק, ההשקעה המסוכנת ביותר עבורכם היא השקעה מתוך מאגר דירות.

כיצד מוצאים "יהלומים": דירות למכירה בבודפשט מתחת למחיר השוק?

הנה סוד גלוי שמכיר כל מי שנמצא בשוק השקעות הנדל"ן בבודפשט מספיק זמן: דילים שווים נחטפים כמו לחמניות חמות. השוק הרותח פשוט לא מאפשר לבתים איכותיים לעמוד למכירה לאורך זמן. כלומר, אם בית עומד למכירה במשך זמן רב מדיי – כנראה שהבית הזה מוצע במחיר גבוה משווי השוק שלו.

ולהיכן מגיעים כל הבתים שהמקומיים מסרבים לגעת בהם? ניחשתם נכון! למאגרי דירות למכירה בבודפשט המיועדים לאזרחים זרים שאינם מבינים את השוק ההונגרי. אנחנו יודעים בתור עובדה שמרבית הבתים במאגרי דירות למכירה בבודפשט הם של בעלי בתים שהתייאשו ממכירת הבית בדרכים מהירות יותר. ואנחנו יודעים את זה כי אלו בדיוק הדילים שסירבנו להם כשהם הוצעו לנו, חודשים לפני שהם הגיעו למאגר כזה או אחר. ו

מהו סוד ההצלחה שלנו?

‏אנו נהנים מניסיון רב בשוק ההשקעה בהונגריה ומרשת אנשי מקצוע מקומיים עם תפקיד אחד בלבד: לסקור את השוק על בסיס יומיומי ולמצוא בתים מתחת למחיר השוק שבעליהם מחפשים למכור אותם במהירות האפשרית. בעלי בתים אלה, לרוב פושטי רגל או בעלי חובות, זקוקים לכסף מהיר ואינם פנויים לשלם עמלות גבוהות או לחכות זמן רב בשביל מכירה.

ומי נהנה מהשיטה שלנו? אתם!

אנחנו לא מחזיקים מאגר דירות למכירה בבודפשט. אצלנו דירות מוצעות למכירה למשך ימים ספורים בלבד לפני שהם נחטפים ע"י המשקיעים שלנו. ההשקעות המהירות עוזרות לנו למצוא בתים עם פוטנציאל תשואה מהיר ומיידי: דירות רעועות באזורי ביקוש מתחת למחיר השוק עם אופציה לשיפוץ מהיר ומכירה ברווח, השכרה לטווח ארוך או קצר, או עליית רווח מהירה יחד עם כל השוק.

חדשות נוספות