לא רק בהרצליה ובתל אביב אפשר למצוא משרדים ברמה גבוהה.

 לא רק בהרצליה ובתל אביב אפשר למצוא משרדים ברמה גבוהה.

פרויקט ATECH עפולה הוא עתיד התעסוקה והמסחר של המטרופולין המתפתח בישראל. לאור ההצלחה, מתוך 5 בניינים שיוקמו בפרויקט, נפתחו קומות אחרונות ויחודיות לשיווק. פרויקט ATECH עפולה תוכנן בדיוק עבור המשקיעים ואלה מנצלים את ההזדמנות עם הון ראשוני של החל מ- 58,700 ש"ח בלבד.

40 דקות, זה הזמן שיקח לרכבת להגיע מתל אביב לעפולה בקו החדש. שזה כמעט יותר מהר מהקצב בו מתפתחת העיר עפולה. פרויקט הדגל ATECH משקף את ההתפתחות המסיבית של העיר. המשקיע הישראלי אוהב לקנות מקומי ולהחזיק בעלות על נכס בשפת אם. ATECH מספק שילוב מושלם בין השקעה חכמה בתנופה, לבין רכישת משרד המותאם במיוחד לצרכים של הרוכש. אם אתם משקיעים פוטנציאלים חשוב שתדעו, חלון ההזדמנויות עומד להיגמר.

ליצירת קשר עם A -TECH השאירו פרטים

הפרויקט מביא את הסטנדרט של תל אביב והרצליה לעפולה

למעשה מדובר במתחם עסקים שטרם נראה באזור הצפון. 65,000 מ"ר של תעסוקה ומסחר שעתידים יחד עם קריית הממשלה המוקמת בעיר, להפוך את עפולה למרכז התעסוקה הגדול והמרכזי של האזור כולו. פארק העסקים מורכב מ-5 בניינים מפוארים בעיצוב ארכיטקטוני מרשים, שיבנו במקביל ונבנים בסטנדרט השמור בעיקר למגדלים נוצצים. רמת הגימור מפוארת וכוללת גמר מלא. בנוסף, השטחים המשותפים כוללים מתקנים מפנקים במיוחד, מרפסות, מטבחים, שירותים וחדרי ישיבות, כולם מיועדים לשימוש חופשי. נוסף על המשרדים, כל בניין מכיל 2 קומות מסחר שעתידות להעניק שירותים לכל תושבי הסביבה: מסעדות שף, בתי קפה, מקומות בילוי לילדים וחנויות של המותגים המובילים הם רק חלק מהשינוי הגדול ש-ATECH מביא איתו לעיר עפולה.

הזדמנות בהתאמה אישית

ATECH מכיל מגוון אפשרויות למשרדים בגדלים שונים שהם למעשה השקעות שונות בהתאם לגודל הנכס. אחוז גבוה מהמשרדים שנרכשו עד כה הם לשימוש אישי, נתון הממחיש את הצורך שהיה קיים באזור לקליניקות פרטיות וחדרי עבודה לסטארטאפים קטנים, על אחת כמה וכמה באזור הסמוך לבית החולים החדש. המחירים למ"ר בהשוואה למשרדים במקומות שונים בארץ כמובן נמוכים משמעותית. רק כדי להמחיש עד כמה העסקה משתלמת, נעשה את החישוב יחד: משרד מפואר, בלב העיר, במתחם תוסס, בגודל 19 מ"ר, מסתכם בעלות מפתיעה של 144,817 ש"ח בלבד, ההון הראשוני הנדרש לנכס כזה הוא כ-58,700 ש"ח בלבד, דבר שהופך את הזדמנות ההשקעה לנגישה במיוחד ואת הפוטנציאל – לגבוה במיוחד. מדובר במשרד שיניב 1,500-2,000 ש"ח שכירות חודשית שהם כ-14% תשואה, עליית הערך הצפויה היא של כ-100,000 ש"ח המהווים כ-80% תשואה. העלות הנמוכה מסבירה בהחלט את העובדה שמכירת המשרדים עתידה להסתיים בקרוב וכמו כל הזדמנות, גם אפשרות ההשקעה בפרויקט ATECH, תגמר בקרוב.


סטטוס הפרוייקט- הפרוייקט מלווה פיננסית על ידי חברת טריא, עם אגרות להיתר בניה סופי, במכרז קבל״ן מבצע לקראת עלייה לקרקע והתחלת הבניה.

ליצירת קשר עם A -TECH השאירו פרטים

חדשות נוספות