כנפיים לרגליים

 כנפיים לרגליים

בטר באלאנס, מציעה את הפתרון המושלם לרגל שלכם: מקצוענות רפואית, מדרס מותאם באופן אישי לכל בעיה אורתופדית ו/או פתולוגית, מדרס ביו-דינמי המוכן בקליניקה תוך רבע שעה מיד לאחר הבדיקה ושירות מנצח, צעד קדימה לצעד קליל ובריא יותר. אם יבקשו מכל אחד מאיתנו למלא סקר ובו שאלה אחת: האם באמת נוח לנו בנעליים שלנו? סביר להניח שנקבל מגוון תשובות רחב: החל מתחושת עייפות בהליכה או עמידה ממושכת, תחושה שכף הרגל זקוקה בדחיפות לחילוץ מהנעל ומנוחה, ועד לכאבים ספציפיים בנקודות שונות בכף הרגל, הקרסוליים, הברכיים, הגב התחתון ועוד.

בעידן שבו איכות החיים היא בראש מעייננו, חשוב שנדאג לכפות הרגליים שלנו, אלו הנושאות את משקל גופנו מידי יום לשעות ממושכות של פעילות. מגיע לנו לפרגן לעצמנו במדרס נוח אשר משפר את היציבה, מונע פציעות, ומתאים ב-100% למבנה כף הרגל שלנו ויסייע לפיזור עומסים תקין על כף הרגל.

"מדרסים" נשמע לעיתים מוצר שמגביל את בחירת סוגי הנעליים, שמתאים לבעיות רפואיות ייחודיות ובעיות אורטופדיות מסוימות.הגיע הזמן לנפץ כמה מיתוסים בנושא ועל הדרך אולי הרגליים, הגב ותחושת הקלילות החדשה שתחושו יודו לנו בסוף הכתבה!

סובלים מכאבים? הפסיקו לסבול בשקט!

כף הרגל היא אמנם איבר קטן יחסית לאברי גוף אחרים, אך היא מכילה עצמות רבות, מפרקים וגידים. כף הרגל נחשב לאיבר מתוחכם הנושא את כל משקל הגוף עליו ואחראי על היציבה והתנועה. ביחס הפוך לגודל כף הרגל, קיימות בעיות רבות שעלולות להשפיע לרעה על איכות החיים שלכם:

אילו בעיות רפואיות נפוצות קיימות בכף הרגל?

הבעיות הרפואיות הנפוצות הן: דורבן בעקב, תסמונת כרית העקב, בעיות בקשת כף הרגל כמו הולפוס ופלטפוס, דלקת ברצועה הפלנטרית, מטטרסלגיה- דלקת של כרית כף הרגל הקדמית. באצבעות כף הרגל נפוצות בעיות של הלוקס וגוס, בוניון החייטים, אצבעות פטיש ועוד.

בנוסף לזאת, קיימים עוד מגוון של בעיות רפואיות בכפות הרגליים ולכן, אם אתם חשים כאב לא מוסבר באזור מסוים ברגל, ישנם כלים רפואיים-מקצועיים שיאפשרו לקבל אבחון וסריקה מדויקת של כף הרגל ופתרון העונה לשם מדרס ביו-דינמי בהתאמה אישית ב-100% לכף הרגל שישאיר את הכאב מאחוריכם ובעזרתו תצעדו בבטחה ובקלילות לעולם שבו אינכם סובלים מהכאבים ואי הנוחות.

מדרסים לילדים

תהליך ההתפתחות הפיזיולוגי אצל ילדים מתרחש לכל אורך תקופת הנעורים ועד הגיעם לגיל 18 בממוצע. במהלך התהליך מתפתחים השרירים ועצמות הגוף וכך משפיעים ישירות על עתידו של הילד. לכן, חשוב מאוד לטפל בבעיות אורטופדיות כבר בשלב ההתפתחות והצמיחה שכן בעיות אורתופדיות שאינן מטופלות כראוי עלולות לגרום להתפתחות לא תקינה של האיברים השונים וכן לכאבים שיישארו עם הילדים לכל אורך החיים.

במקרה וילדכם מתלונן על כאבים או אם הינכם שמים לב להליכה לא יציבה, מומלץ לטפל בבעיה בהקדם האפשרי ולנצל את חלון הזמן המשמעותי של תהליך התפתחות הגוף ולתת את הפתרון המתאים עבורו.

מדרס בהתאמה אישית 100% לכף הרגל של הילד יסייע בהתפתחות כף הרגל, ישפר את הביצועים והיציבות היום-יומית וימנע כאבים כתוצאה מבעיה אורטופדית שלא קיבלה את המענה הראוי. התאמה נכונה וטיפול יעיל עשוי למנוע בעיות ונזקים אורטופדיים בהמשך החיים. חשוב לציין כי מדרסים לילדים נחשבים התערבות עדינה ולא פולשנית שיכולה להביא לשיפור מיידי במגוון בעיות מבניות בכף הרגל.

מדרסים לחיילים

חיילים רבים מדווחים על כאבים ובעיות רפואיות אורטופדיות רבות החל מתקופת ההכשרה והאימונים.

בהתאמה, כל חייל שואף לסיים את שירותו הצבאי בהצלחה וללא נזקים בריאותיים כתוצאה מהשירות. סקר של מכון וינגייט מצא ש-80% מפציעות של חיילי צה"ל הן פציעות רגליים: בכפות הרגליים, בקרסוליים ובברכיים. נתון נוסף מצביע על כך ש-3.5% מכלל החיילים הנמצאים במסלולי ההכשרה ליחידות השדה נושרים עקב בעיות אורטופדיות.

מדרסים לחיילים מיועדים הן לחיילים קרביים ו/או חיילים בתפקידי שדה והן לחיילים העומדים במשך שעות רבות ביום על הרגליים (כגון חיילים בתפקידי הוראה והדרכה), חיילים המשתמשים ברגליים לצורך נהיגה מרובה וחיילים המשרתים בתפקיד משרדי ונמצאים רוב היום בתנוחת ישיבה.

מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית ב-100 אחוז לכף הרגל של החייל מאפשר פיזור עומסים תקין על פני כל כף הרגל, מסייעים להרגשת הנוחות, שיפור היציבה ומסייעים במניעת פציעות בקרסוליים, בכף הרגל, בעקב ועוד. מדרסים אורטופדיים אשר מותאמים באופן אישי חשובים במיוחד עבור חיילים בתפקידים הנושאים משקל רב ומאמצים את הרגליים לאורך זמן ממושך, וכן חיילים שיש להם כף רגל עם מבנה צר או רחב, בעיה אורטופדית כמו פלטפוס, דורבן הולפוס.

מדרסים המותאמים אישית ע"י טכנאי האורטופדיה ישפרו את הנוחות והתפקוד בזמן השירות הצבאי, יפחיתו עומסים על כפות הרגליים וימנעו בעיות אורטופדיות, פציעות ונזקים עתידיים.( למעבר למידע על דברים שכדאי לדעת לחץ כאן)

מדרסים לספורטאים

פעילות ספורטיבית קבועה משפרת את הבריאות הגופנית והנפשית לאורך זמן. לעיתים, פעילויות ספורט מאומצות עלולות לגרוס לעומסים על כפות הרגליים והפעלת לחצים על שרירי כף הרגל – מה שגורם לחוסר איזון, כאבים, נפילות ופציעות. לדוגמה בפעולת הקפיצה, ברגע נחיתת הרגליים על הרצפה,מופעל על כפות הרגליים לחץ של פי 3 ממשקל הגוף! שימוש במדרסים מותאמים אישית באופן מקצועי יעניקו לספורטאי תמיכה מקסימלית בכף הרגל, פיזור עומסים תקין על פני מנח כף הרגל ובהתאמה -שיפור הביצועים, תחושה קלילה ונוחות בשעת האימון.

המדרסים הביו-דינמיים של בטר באלאנס מאופיינים בכושר ספיגה ובלימת זעזועים פי 9 ממדרסים סטנדרטיים, ומונעים שחיקה במקומות רגישים כמו הסחוס. לכן, אם משקיעים בבריאות ובכושר– חשוב לעשות זאת בצורה תקינה כדי שלא יצא שכרנו בהפסדנו- כך שנהנה מהפעילות ונרוויח רק את היתרונות ללא סיכונים.

לא צריך לסבול מכאבים כדי לפרגן לעצמכם במדרסים!

גם אם אינכם סובלים מפתולוגיה בכף הרגל, בעיה אורטופדית או אינכם חיילים או ספורטאים – מדרסים יכולים להיות בהחלט מוצר רלוונטי עבורכם. לכף הרגל שלכם קיים המבנה הייחודי והאנטומי שלה ולכן מדרסים בהתאמה של 100% לכף הרגל יקלו וישפרו את איכות החיים שלכם. המדרסים מתאימים לכל אחד ובמיוחד לאנשים שבמסגרת עבודתם עומדים שעות רבות על הרגליים. אם אתם מורים, ספרים, נהגים, מלצרים או מנופאים, תחושו הקלה רבה בעמידה הממושכת עם מדרס ביו-דינמי בהתאמה אישית לכף הרגל.

המדרסים של בטר באלאנס בהתאמה מלאה לכף רגלכם!

המדרסים של Better Balance מיוצרים בקליניקה רפואית על ידי טכנאי אורטופדיה מיומן, לפי תבנית מדויקת ובהתאם למבנה האנטומי של כפות הרגליים שלכם. בטר באלאנס מייצרים מדרסים ביו-דינמיים המעניקים תמיכה מותאמת אישית לכפות הרגליים אשר מאפשרים פיזור עומסים תקין ומאוזן לכל חלקי כף הרגל כגון עקב, כריות כף הרגל וקשתות כף הרגל.

המדרסים הביו דינמיים הינם מדרסים אורתופדיים טיפוליים אשר מיוצרים באמצעות טכנולוגיית Moldable – הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת ביותר בעולם. המדרסים מורכבים מ-4 עד 5 שכבות ותרכובות שונות אשר מעניקים גמישות למדרס ומתאימים ב-100% לכף הרגל של המטופל. השילוב הייחודי מאפשר התאמה של המדרס לכף הרגל ושל כף הרגל למדרס.

אורך חיי המדרסים של בטר באלאנס מספקים חווית נוחות לכל אורך חיי המדרס (כ-5 שנים בממוצע), מתוכם שנתיים ראשונות באחריות מלאה. בנוסף לכל, המדרסים מיוצרים בקליניקה הרפואית שלנו תוך כ-15 דק' בלבד. אצלנו הלקוח נכנס ויוצא עם המדרס שהותאם לו באופן אישי בהתאמה של 100 אחוזים! למידע נוסף על חדשות בריאות היכנסו !

חדשות נוספות