טרנד המטבחים המודולריים – לשדרג את המטבח בקלות ובמהירות

 טרנד המטבחים המודולריים – לשדרג את המטבח בקלות ובמהירות

קרדיט: אדריכל נועם לוי

למה לשלם עשרות אלפי שקלים כדי להחליף את המטבח כשאפשר לעשות את זה בקלות ולקבל מטבח באיכות פרמיום במחיר מידיום? הכירו את הטרנד החם ביותר בעולם עיצוב המטבחים: מטבח מודולרי מותאם אישית וקל לעיצוב והתקנה. לא תאמינו עד שתראו בעצמכם…

מי לא רוצה לשנות ולעצב מחדש את המטבח מדי פעם? הארונות המיושנים כבר מתחילים להתקלף, השיש כבר לא נראה כמו פעם ואולי בכלל כדאי לשנות את כל העיצוב ולשים אי באמצע המטבח?

עבור רובנו, מה שעוצר אותנו מלשנות את המטבח הם ארבעה דברים עיקריים: כסף, זמן, מאמץ והתעסקות.

בחברת מודולר אנחנו עושים כל מאמץ להפוך את התהליך לקל ,נעים וכייפי וגם פחות יקר.

מטבחים

קרדיט: אדריכל נועם לוי

איך נראה תהליך נכון להחלפת מטבח?

דמיינו את המטבח שלכם בעיני רוחכם, עכשיו נסו לדמיין מה היה קורה אם הייתם רוצים להפוך את הארון הנפתח לארון מגירות, או לשנות את החיפוי החיצוני הלבן לחיפוי בצבע עץ מבוקע טבעי. נכון מאוד: הייתם צריכים לשכור מעצב/ת או לשבת עם עצמכם ולנסות לדמיין איך זה ייראה, לעבור בין חנויות שונות ולבחור את הארון המושלם, כדי לתאם פגישה בחברת מטבחים בזמן שנוח לכם תצטרכו לחכות שבועות להגיע לשבת מול מעצב שרק הרגע קיבל את תכנית הדירה שלכם ולחכות חצי שעה שהוא ישרטט על המחשב ותראו משהו. ואולי זה בכלל לא יהיה לטעמכם אבל הפגישה הבאה כבר הגיעה וצריך לתאם פגישה נוספת כדי לראות אפשרויות נוספות.

 אם תרצו לאחר הפגישה לשאול משהו את המעצב תצטרכו לחכות זמן רב ואז לגלות שהוא בכלל בפגישה או לא נמצא היום. ויהיו כאלה שיספרו לכם כמה זה עולה למטר שבעצם אין לכם מושג מה מקבלים באותו ״מטר״,

כל זה נכון – אלא אם כן פניתם למטבחי מודולר. בחברת מודולר הקשר עם המעצב מתנהל בטלפון הנייד שלו, ניתן להתכתב איתו ולכשתגיעו לפגישה בזמן ומקום גמישים (אולי אפילו אצלכם בבית) התוכנית שלכם כבר תהיה על המחשב והיא תוכננה בדיוק לפי הבקשות שמילאתם מראש. 

איך מתחילים תהליך בחברת מודולר ומה האפשרויות?

טרנד המטבחים המודולריים באירופה החל לתפוס תאוצה כבר לפני שנים אחדות, עם חברות רבות המציעות ללקוחות לשדרג את המטבח שלהם מדי כמה שנים במינימום מאמץ וכסף. ישראל כמובן נמצאת מאחור אך גם לכאן הגיע הטרנד, והוא מתחיל לתפוס תאוצה במהירות.

נכון להיום, ישנה רק חברה אחת בישראל המציעה ללקוחותיה הזדמנות להחליף את המטבח שלהם למטבח מודולרי כולל עיצוב המטבח אונליין באופן עצמאי ובחינם. מדובר בחברת מודולר– חברה עם דנ"א הייטקיסטי ומסקרן שהופכת את כל חווית רכישת המטבח לחוויה קצת שונה.

החברה שמה דגש על חווית לקוח ויצירת חווית עיצוב מטבח אינטראקטיבית ושקופה. גולת הכותרת של החברה היא ללא ספק תוכנת ״מודולית״ – תוכנת עיצוב אינטואיטיבית וקלה לשימוש המאפשרת לגולשים לעצב את המטבח המושלם שלהם בעצמם. אנחנו התמכרנו לעיצוב הנהדר ולממשק המשתמש הפשוט שיאפשר לנו לעצב מגוון מטבחים מדהימים בדקות ספורות ללא כל רקע בעיצוב.

מטבחים


בנוסף, החברה מציעה שירות של פגישה עם מעצב/ת ב 5 אולמות תצוגה בפריסה ארצית או אפילו פגישה בבית הלקוח ומפגש עיצוב בזום. המפגש מחוץ לתצוגה אינו חינמי אך המחיר הוא סמלי לחלוטין – 99 ₪ לפגישת זום, 245₪ לפגישה בבית. מחיר הפגישה מתקזז ממחיר המטבח עבור לקוחות הבוחרים להמשיך את רכישת המטבח שלהם מחברת מודולר.

לקבלת פרטים נוספים ועיצוב מטבח באמצעות תוכנת מודולית לחצו כאן.

לאתר החברה:   www.modulr.co.il

טלפון:               0733-744744

אימייל:              info@modulr.co.il

חדשות נוספות