טיפים לשיפור פני הגינה

 טיפים לשיפור פני הגינה

הגינה שלנו היא עיר המקלט שלנו, המקום בו אנו מרגישים בטוחים, שמחים, נינוחים, חווים הרמוניה אמיתית. אם אתם לא מזדהים עם מה שכתוב במשפט הזה, כנראה שהגיע הזמן לשפר את פני הגינה שלכם. יש אנשים שחווים את כל זה מהגינה שלהם, וגם לכם מגיע. אם אתם מברי המזל שיש להם גינה או חצר שאפשר לעשות בה גינה, חשוב לנצל את המזל הטוב הזה, ולחגוג את החיים עם גינה משגעת, צבעונית, יפה, ואסתטית.

לפניכם מספר טיפים לשיפור פני הגינה. לאחר שקראתם, תחשבו קצת על הדברים, תגיעו לעולם של יצירתיות ורעיונות מתוככם, וצאו לדרך לעבר משתלה, או פשוט גשו למשתלה מקוונת באינטרנט, והזמינו את הכול אליכם עד לחצר.

משתלה – פארק השעשועים של חובבי הגינון

משתלה לגנן היא כמו חנות אוכל לטבח, מקום להתרגש בו, לקבל בו השראה, לייצר רעיונות חדשים, ולדמיין את העתיד. לפניכם כמה טיפים שתוכלו לנצל כדי ליהנות מהחוויה הזו גם כן, אפילו בלי להיות גננים מקצועיים:

  • צבעים זה דבר קסום – עזבו רגע קסמים, בואו נדבר מדע: פלטת הצבעים נמצאת באינטראקציה אוטומטית לגמרי עם העיניים שלנו, שנמצאות כמובן בתקשורת עם המוח שלנו, והמשחק הזה מייצר תגובות שנמדדו מדעית. בני האדם מגיבים שונה לצבעים שונים, ולשילובי צבעים שונים, כך שכדאי מאוד לוודא שהגינה שלכם צבעונית ועשירה, לא רק בצמחים צבעוניים, אלא גם בכלים צבעוניים. התאימו בין הצבעים השונים ליצירת תבניות יצירתיות, או פשוט ערבבו כמה שיותר צבעים ותנו למוח לעשות את שלו.
  • צמחי תועלת – אחת הסיבות שאנחנו אוהבים גינון וגינות כל כך, זה שהן גם מקום לקבל ממנו מזון. זה מרגיע לדעת שיש לנו מקור מזון סמוך לבית, ואפילו שאנחנו לא אוכלים מהגינה באופן מוחלט, הרי שהמוח מתוכנת לקשר את הירוק הזה לרוגע. תשקלו לשלב צמחי תועלת כגון צמחי תבלין וירקות שונים, שלא רק מוסיפים טעם לגינה שלכם, אלא הופכים אותה למשהו חי עוד יותר, משהו שמוסיף עוד חוש לחווית הגינה, שגם ככה עמוסה בריחות, צבעים והזדמנות לגעת.

מוצרי משתלה – לא רק צמחים

מעבר לשתילי הנענע והזוטא, השומר והפלפל החריף, משתלה היא מקום להשיג בו מוצרים שונים שיכולים לתמוך בגינה שלכם בכל מיני דרכים. כמובן שדשנים וחומרי הזנה לצמחים שלכם זה דבר חשוב, אבל אנחנו מחפשים רעיונות לעיצוב המראה של הגינה, וגם שם יש במשתלות כל מיני פתרונות.

הדבר המוכר והבולט מכולם הוא כמובן האדניות השונות. אדניות פלסטיק צבעוניות ומודרניות, או כדי חרס בסגנון הקלאסי, איך שלא תסתכלו על זה, אתם יכולים להעשיר את פני הגינה שלכם עם הכלים הללו. בנוסף, פתרונות כמו דשא סינתטי וחיפויי קרקע שונים יכולים לכסות על אזורים בגינה שצריכים קצת אהבה, ואין בהם צמחים.

חדשות נוספות

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.