השתלת שיער FUE – הבלורית מעולם לא נראתה טבעית יותר

 השתלת שיער FUE – הבלורית מעולם לא נראתה טבעית יותר

צילום: Pixabay

השתלת שיער FUE באיסטנבול היא הדור הבא של השתלות השיער. מדוע חשוב מאוד לבחור את המנתח המתאים ובמה שונה שיטה זו משיטות אחרות? הנה התשובות

השתלת שיער FUE (Extract Follicle Individual) מבוצעת על ידי הסרת זקיקי שיער מאזור בראש בו יש עדיין צמיחה טבעית. בשלב הבא המנתח משתיל את זקיקי השיער בטכניקה כירורגית יחודית, עד למצב של קליטה שלהם באזורים הקרחים בקרקפת. התוצאה היא מראה טבעי וצמיחה מחודשת של השיער תוך מספר חודשים.

השתלת שיער FUE באיסטנבול הפכה בשנים האחרונות לאחת הדרכים הפופולריות ביותר בקרב גברים ישראליים שמעוניינים להשאיר את ימי הקרחות מאחור. לכך מובילות מספר סיבות:

  • טורקיה מיתגה את עצמה כמוקד בינלאומי לתיירות מרפא. אזרחים מכל העולם מגיעים למדינה כדי ליהנות מטיפול השתלת שיער, השתלות שיניים וטיפולים מורכבים נוספים.
  • רופאים בעלי שם עולמי – הרופאים בטורקיה בכלל ובאיסטנבול בעיקר הם בעלי ניסיון רב בתחומים השונים, בדגש על נושא השתלות השיער. רופאים אלו עוברים השתלמויות במרכזים המובילים בעולם, מרצים, לומדים ונמצאים עם היד על הדופק בכל הנוגע לחידושים בתחום ההתמחות שלהם.
  • עלויות נמוכות – בהשוואה למחירים שמבקשים רופאים בישראל עבור טיפול דומה, השתלת שיער FUE באיסטנבול מציעה למטופלים יחס VIP בסטנדרט אירופאי ובמחירים נמוכים בהרבה. אמנם נהוג לחשוב שהמחיר הזול באופן יחסי בא על חשבון הידע המקצועי של הרופאים והצוות המטפל, אבל בחינה קצרה של הרזומה הרפואי של כל אחד מהרופאים במרכזים המובילים במדינה מלמד שהמציאות שונה בתכלית.
  • אחוזי הצלחה ושביעות רצון גבוהים – טיפולים דרמטולוגיים כמו טיפולים רפואיים אחרים צריכים להיות מגובים בקבלות, כלומר בתוצאות של מטופלים שיצאו שבעי רצון מההליך. השתלת שיער FUE באיסטנבול זוכה לתשבוחות במידרגים בינלאומיים רבים. המטופלים מאוד מרוצים מהתוצאות ומהאפשרות שיש להם ליהנות מחדש משיער שצומח באופן טבעי ומטיפול איכותי ללא כאבים.
  • טיפול VIP – ניתוח הוא עניין שמלווה בהרבה מתח ולחץ. הצוות הרפואי מודע לעניין ולכן מציע למטופלים טיפול VIP, החל מרגע הנחיתה ועד לסיומו המוצלח של הטיפול. ההסעה המאורגנת, הדיור המפנק, האוכל הטעים, הנופים היפים של איסטנבול – כל אלו יוצרים אווירה רגועה, מלאה אמון הדדי ומאפשרים לטיפול לעבור על הצד הטוב ביותר.

כיוון שמדובר בהליך כירורגי, השתלת שיער FUE באיסטנבול עלולה להוביל למספר תופעות לוואי, ביניהן גירוד, נפיחות של האזור המושתל, זיהומים ודלקות. כל תופעות הלוואי הללו ניתנות לטיפול תרופתי, כך שתוך פרק זמן קצר הן חולפות ומאפשרות למטופלים איכות חיים גבוהה ותחושה שהזמן חזר לאחור. כאשר מוסיפים לכך את העובדה ששיער שופע משדר רוח נעורים ובריאות, נדמה שהדרך מניתוח מוצלח ועד לעלייה של הביטחון העצמי ותחושת הערך הם רק עניין של זמן.

אביחי

חדשות נוספות