הכרטיס שנותן לכם את כל האפשרויות ליהנות מהקיץ

הזכויות שלנו כעובדים ומה מגיע לנו לקבל לחג? אחרי שנת קורונה שבו התמודדו חברות וארגונים עם אתגרים רבים, הוצאת עובדים לחל"ת והחזרתם לשגרת העבודה – היום נדבר על אחד הנושאים הכי רלוונטים בתקופה הזאת של השנה. מתנות חג לעובדים

עופר שמחי מנכ"ל חברת קשרים פלוס , אשר נחשבת למובילת מתן פתרונות הקשורים לרווחת העובד, הגיע לספר לנו על השפעת מצב הקורונה על תקציבי רווחת העובד, על השינויים שחלו ואפילו על הפתרונות שלהם למצב.

איך משבר הקורונה השפיע על תקציבי רווחת העובד? משהו השתנה משנים קודמות?

נכון שאט אט אנחנו חוזרים לשגרה, אך אל מעט חברות העדיפו להישאר במתכונת עבודה מבית – "אם בעבר היה אפשר לקחת את העובדים כקבוצה לאירועים, מסעדות, ימי גיבוש, בתי מלון – השנה כל תקציבי הרווחה התנקז קודם כל לעזור לעובדים מהבית. לעבוד מהבית זה דבר לא פשוט, צריך מחשוב, אינטרנט, כיסא נוח לשבת, ממשק עבודה עם כולם וכמובן על הנושא של הזום שפתאום התפתח בצורה מהירה. ולכן תקציבי הרווחה בעצם עברו למקומות שהם קצת שונים."

איך שהבאנו את השינויים שחלו בתקציבים, יש עוד שינוי לא פחות משמעותי בכל הקשור לנושא של מתנות לעובדים. המצב כאמור שרבים העובדים עובדים מהבית ואינם יכולים להגיע למשרד כדי לקחת את המתנה בצורה מסורתית. 

איך החברות התאימו את עצמן למצב?

קשרים פלוס ספקו פתרונות לחברות אם זה מערכות בחירה דיגיטליות שנשלחו אל העובדים במייל וכך הם יכלו פשוט לבחור בין הדברים המוצעים עופר ציין בפנינו כי נושא האוכל ופינוקים היה גם הוא חלק גדול מההזמנות – "פיצות, גלידות, שוקולדים,ועוד שלל דברים מפנקים היו על הפרק. מישהו יכול לשבת בבית ולהזמין אליו הביתה אוכל או מוצרים כלשהם שהגיעו אליו עד לבית ובמקרים מסוימים גם הגיעו לסניף הקרוב".

ליצירת קשר עם קשרים פלוס השאירו פרטים

מה המתנות שהישראלים הכי אוהבים לקבל בשנה האחרונה?

"כל הקשור למתנות, אנשים אוהבים לבחור בעצמם את המתנות שלהם – איך עובד היה רגיל לבחור מוצר ספציפי בשנה, שנתיים או שלוש האחרונים היום הכמות או הדגם של המוצר השתנה." 

אנחנו בעצם שואלים, למה  שהעסק יבחר לי את המתנה? אין תענוג יותר גדול מלבחור לעצמך את המתנה בזמננו החופשי. לקשרים פלוס יש את Happy gift אונליין המאפשר לבחור מתנה מתוך מגוון רחב. 

 HAPPY GIFT עד הבית- גיפט קארד דיגיטלי לשליחה למייל ולנייד הניתן לטעינה חוזרת בהנחה, למגוון רחב של רשתות ובתי עסק.

HAPPY GIFT GLOBAL – גיפט קארד הניתן למימוש בבתי עסק ואתרי סחר בארץ ובעולם, כולל אפשרות שליחה לעובדים ברחבי העולם. כרטיס המתנות היחיד שעובד בכל העולם.

כרטיס Happy summer – את הקיץ האחרון כולנו בלינו בבית ולא ממש יצא לנו להנות מקרני השמש, מסיבות, בתי מלון או מסעדות שוות. כרטיס Happy summer מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של  אטרקציות שונות – בכל רשתות המזון, בתי מלון וספא שונים ואפילו סדנאות בישול. אז למה לא בעצם ? 

הכרטיסים ניתנים למימוש גם ברשתות מזון שונות או אפילו במכולת השכונתית שאנו רגילים לבקר בה ביום יום שלנו ולקנות משם כדי לפרגן לספקים או עסקים קטנים. ההפתעה הגדולה הגיעה כעופר סיפר לנו שגם עובד שבוחר לממש את הכרטיס על קנייה מרשת האונליין Amazon, הם יודעים לספק לו את הפתרון הזה.

יש חברות בינלאומיות ועובדים שנמצאים בחו"ל וחברות רוצים לפנק אותם. הכרטיס הזה מאפשר גם לממש בחו"ל?

"יש הרבה חברות ישראליות שיש להם סניפים בכל העולם ובכלל עובדים בכל העולם. תחשבי על עובד ישראלי ושלא מגיע הרבה זמן הביתה ושולחים לו מתנה שהוא בעצם תוצרת ישראל. גיפט קארד שהוא יכול לממש אותו גם במקום בו הוא נמצא".

ליצירת קשר עם קשרים פלוס השאירו פרטים

מיטל אלגמיל

חדשות נוספות