גדלנו בשנה | 5 טיפים לעיצוב מסיבת יום הולדת מהסרטים

 גדלנו בשנה | 5 טיפים לעיצוב מסיבת יום הולדת מהסרטים

shutterstock

יום הולדת יש רק פעם השנה, וכיום עם עידן האינטרנט והרשת החברתית כל אחד רוצה שמסיבת יום ההולדת שלו תהיה הכי מיוחדת. לפניכם מספר טיפים קצרים שיהפכו את ארגון המסיבה שלכם לכיפית וקלילה.  

הרשת החברתית היא חלק מרכזי מחיי היומיום שלנו והרצון לשתף את כל החברים בעשייה שלנו הפך לטבעי ונחוץ – בין אם התחלנו או סיימנו תואר או אפילו אם סתם יצאנו למסעדה והאוכל נראה “וואו”. ימי הולדת הם מועד “שאסור לפספס” וכולנו רוצים לפרסם את היום הזה בדף האישי שלנו, והכי חשוב שהוא יעבור מצלמה בצורה ראויה. אז איך עושים את זה ? חדשות 10 סיכמו עבורכם מספר טיפים קלילים לפניכם…

בלון גדול, בלון קטן

הדבר הראשון שעולה לכולנו בראש כשאנחנו שומעים את הרצף המילים “יום הולדת” – זה בלונים. לבלונים אין גיל, וגם דודה ברכה בת ה-59 תשמח לקבל בלונים ביום הולדתה. הם אביזר הנוי המרכזי בימי הולדת והם משרים אווירה של שמחה מהרגע שנכנסים בדלת. זכרו, לבלונים אין גיל והסוד הוא פשוט לבחור את הבלונים המתאימים ביותר למסיבה שלכם. 

הכל עניין של צבע 

לפני שאתם מתחילים לחשב כמויות ולעצב את שולחן האירוח, תחשבו אם יש צבע ספציפי שאתם רוצים שינחה את הערב שלכם וכך תוכלו לבחור את הפריטים הנלווים אליו. כמובן שאינכם רוצים צבע אחד בלבד, אז חשבו על פלטת צבעים מתאימה המסתדרים אחד עם השני, כך שיהיה נעים לאורחים ולכם. טיפ בונוס – אל תהיו בנאלים כי ורוד זה לבנות וכחול זה לבנים.

תבחרו קונספט

חשוב לבחור קונספט, קונספט הוא האווירה המשתרעת ברחבי החדר והאווירה אליה יכנסו האורחים שלכם. זה כמו מפת דרכים, לאחר שתבחרו את הקונספט שלכם יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור פריטים ואביזרים מתאימים, והארגון עצמו יהיה קליל וזורם. לדוגמא: יום הולדת בסגנון, ספארי, מסיבה טרופית, מסיבת תחפושות וכ’ו…

חפצים מעניינים

השתמשו בקישוטים למסיבה ובחפצים מעניינים ושונים שיהפכו את השולחן שלכם לאטרקטיבי יותר, כמו משל חפצים שיגרמו להבדלי גובה השולחן. זה יהפוך את שלכם למעניין יותר וכך גם תוכלו לנצל את שטח השולחן כראוי. אופציה נוספת היא תוספת צנצנות, בצנצנות תוכלו להוסיף סוכריות צבעוניות וקצת לחזור לילדות אבל בקצת יותר סטייל.

נסו למתג את המסיבה שלכם

עניין המיתוג נשמע מסובך, אבל ברגע שבחרתם את הצבע הנכון ואת נושא המסיבה שלכם הכל הופך להיות פשוט יותר. מתגו את השולחן בתמונה שלכם ולוגו יום הולדת, סוג של חותמת אישית על הכוחות והצלחות. ניתן לעשות זאת בכל בית דפוס, פשוט בוחרים תמונה וגודל וזה מודפס על מדבקות פשוטות הקלות לעבודה. במידה ולא תרצו לפזר את פניכם בכל רחבי החדר, ניתן להתאים את המדבקות לקונספט אותו בחרתם. 

לכל חגיגה פנו לשמחה זה אנחנו !

מיטל אלגמיל

חדשות נוספות