איך לבחור הלבשה תחתונה? 

 איך לבחור הלבשה תחתונה? 

בהלבשה תחתונה יש טרנדים מסוימים שהמעלה שלהם היא שהם לא הופכים את היוצרות לגמרי אלא למשדרגים את מה שכבר ידוע באופן בסיסי והפך לפופולרי. כך, אנחנו יכולים לקחת את הטרנדים הקודמים שהיו בשנים האחרונות ופשוט להוסיף להם טוויסט מסוים כדי שיוכלו להתאים למה שעובד עכשיו. בהלבשה תחתונה בפרט לא יכולים לשנות מהיסוד את התפיסות שהן הכי נמכרות משום שפה יש רק אמת אחת: אם זה נמכר טוב זה סימן שזה מתאים לטעם של נשים רבות וזה מה שקובע. הלבשה תחתונה הרי אינה מוצגת מעל הבגדים ולכן מלבד האסתטיקה שלה היא הכי קרובה למבנה האמיתי שלנו וזה שמחטב ויוצר את הצללית, ולכן הוא יהיה נכון תמיד, בתוספות מסוימות.

מחטבים – יותר נוכחים ויותר אלגנטיים

מחבטים נכנסו לאופנה גם בישראל לפני כמה שנים ברגע שהבינו שמדובר בפריט הלבשה תחתונה בסיסי שאף אישה אלגנטית שמכבדת את עצמה בחו"ל לא תוותר עליו. לכן, הם יהיו גם השנה ואפילו יתחילו להיראות יותר אלגנטיים ומהונדסים משהיו, כעת כשהאישה הישראלית תרשה לעצמה יותר להתלבש אלגנטי ולהתחשב בסילואטה שלה. יש מחטבים בסיסיים שמתאימים ליום יום והם הפריט הנאמן שאי אפשר ללכת למשרד בלעדיו, ויש את המחטבים המהודרים שגם אם יציצו מבעד לחליפה הם יהיו פריט אופנה ולא רק פריט בסיסי. בחרי את זה שמתאים לגוף שלך ומעצב אותו מחדש מבלי לעצור את הנשימה שלך.

גרביונים – לא רק לחורף ולעונות המעבר

זה קצת קשה לצפות מאישה לגרוב גרביונים בקיץ הישראלי אבל המזגנים הישראליים מחייבים לפעמים גם את זה. זה אמנם מחייב גרביון יותר דק שיכול להתאים גם להליכה בחוץ אבל בעיקרון הם יעזרו לנשים רבות במשרד ובלימודים לא לסבול מהקור ולא רק להיראות אלגנטית ויפה. בחורף עצמו זה הפך להיות כמעט מאסט משום שאי אפשר מבלי להוסיף שכבת חימום אסתטית ולכן יש יותר ויותר נשים שמגלות את התוספת הצבעונית והשימושית הזאת בכל ימות השנה.

חזיות ללא ברזלים

אם פעם אי אפשר היה למצוא חזייה ללא ברזלים במיוחד למידות הגדולות, היום זה כבר לא הכרחי. חזייה בלי ברזלים בדגמים שמוצאים כיום יכולה להיות תומכת וסקסית ויפה באותה מידה, להתאים לכל סוג של חזה והכי חשוב – לתמוך בו ולעשות את מה שמוטל עליה מבלי לחתוך בבשר החי. זה אומר שיש גם יותר חזיות כאלה עם עיצובים מרהיבים והן לא חייבות להיות במראה פשוט מדי ויומיומי. 

תחתונים ללא תפר

בהמשך למחטבים המקובלים היום, האישה הישראלית למדה להעריך את הצללית המוארכת וללא קטיעה שלה בירכיים בגלל תפרים בתחתונים. היום אפשר למצוא יותר תחתונים ללא תפר שנצמדים לגוף ומחליקים עליו מבלי להפריע לזרימה. בכך, הם יכולים להיות המלווה הטוב ביותר לכל מי שמעדיפה ביגוד צמוד כמו חצאיות עיפרון ומכנסי סקיני או טייטס.

חדשות נוספות