איטום קירות

 איטום קירות

איטום קירות

איטום קירות הוא תהליך שניתן לעשות כדי להגן על הקיר מנזקי מים ורטיבות. זהו תהליך שיכול להיעשות על ידי בעלי בתים או אנשי מקצוע.

על פני הקיר מורחים חומר איטום שימנע את חלחול המים

תהליך זה יכול להיעשות עם צבע לטקס, אבל זה לא יימשך זמן רב כמו חומרי איטום אחרים. קבלן מקצועי צריך ליישם חומר איטום איכותי על מנת לוודא שהוא מחזיק לאורך שנים.

הזמן הטוב ביותר לעשות את התהליך הזה הוא כאשר אתה הולך לצבוע את הקירות שלך, כי אתה רוצה את הצבע הישן קודם כל ולאחר מכן למרוח שכבת צבע חדשה מעליו עם האיטום מעל.

איטום קירות יכול להתבצע ביד או באמצעות מכונה. התהליך מתחיל בדרך כלל בהסרת כל פסולת מפני השטח של הקיר. לאחר מכן, האיטום מוחל על צד אחד של הקיר, ואז הוא נדחק למקומו עם כף או רולר. לאחר שהתפזר בצורה אחידה, מחליקים אותו עם מרית או מברשת ומניחים לייבוש במשך 24 שעות לפני שהוא אטום משני הצדדים.

איטום קירות הוא תהליך של מריחת חומר איטום על תפרי מבנה או מבנה על מנת למזער את חדירת המים.

השלב הראשון הוא לנקות את המשטח עם מסיר שומנים ולשטוף אותו במים. לאחר מכן, יש למרוח צבע פריימר כדי לוודא שאין אזורים שלא ייאטמו כראוי. לאחר מכן, השתמש במרסס ללא אוויר כדי למרוח את חומר האיטום בשכבה אחידה על פני הקיר. לבסוף, השתמש במברשת קרצוף או ברולר על כל משטחי הקיר לכיסוי אחיד וניקוי קל.

איטום קירות הוא חלק חיוני בהגנה על הבתים שלנו

הם מונעים לחות ואלמנטים לא רצויים אחרים שעלולים לגרום נזק לבתים שלנו. ישנם סוגים רבים ושונים של חומרי איטום בשוק, אך לא כולם נוצרו שווים. חלק מחומרי האיטום מחזיקים מעמד רק שנה, בעוד שאחרים מחזיקים עד עשרים שנה.

סוגים שונים של איטום:

-אלסטומרי

-אקריליק

-סיליקון

איטום קירות הוא תהליך של מריחת חומר איטום על פני השטח הפנימיים של הקיר. איטום קירות מספק הגנה מפני אדי מים, נזילת אוויר וצמיחת עובש על פני הקיר.

תהליך איטום קירות יכול להתבצע ביד או במכונה. הסוגים הנפוצים ביותר של חומרי האיטום הם ציפויים על בסיס לטקס וציפוי על בסיס אקרילי.

חדשות נוספות