איזה כלי עבודה מומלצים?

 איזה כלי עבודה מומלצים?

לא חייבים לקרוא לאנשי מקצוע בכל פעם שצריך להרכיב רהיט או לתקן דליפה בברז. לא מעט תיקונים ומשימות בבית אפשר לעשות בעצמנו, בהנחה שיש לנו סט בסיסי של כלי עבודה. אלו הם כלי העבודה שמומלץ ע״י חדשות 10 שיהיו בכל בית.

 

בכל בית כדאי שיהיה סט בסיסי של כלי עבודה, בעזרתם אפשר לבצע משימות יומיומיות ותיקונים שגרתיים ביעילות ובבטיחות, בלי לערב אנשי מקצוע. בין אם מדובר במדף שמחכה לתלייה או בנזילה מציקה מתחת לברז הכיור, כלי עבודה בבית יאפשר לכם לטפל בבעיה לבד ולחסוך כמה מאות שקלים.

אם החלטתם לרכוש כלי עבודה לבית, אלו הם הכלים שכדאי להתחיל מהם:

פטיש

פטיש הוא אחד מכלי העבודה הבסיסיים החשובים ביותר – הוא מיועד לדפיקת מסמרים כדי לתלות תמונות על הקיר ולפעמים נדרש גם בתהליך של הרכבת רהיטים. פטישים מגיעים במגוון רחב של גדלים ומשקלים, שמתאימים לעומסים שונים. פטיש בגודל בינוני יספיק עבור הרוב המוחלט של הצרכים הביתיים.

מברגים

המברג משמש לחיזוק ולפתיחה של ברגים, והוא הכרחי אם רוצים לפרק רהיט או להדק חלק רופף בחפץ שיש לכם בבית. יש סוגים שונים של מברגים המיועדים לסוגים ולגדלים שונים של ברגים. הנפוצים ביותר עם מברג מינוס (בעל ראש שטוח) ומברג פיליפס (צלב). הכי כדאי להחזיק במברג עם ראשים מתחלפים, שניתן להתאימו לכל סוג של בורג.

פלייר

פלייר הוא כלי הכרחי למגוון רחב של פעולות, בגלל שהוא מאפשר לנו לאחוז בצורה הדוקה בחפצים שונים ומשמש כמנוף שמגביר את הכוח. פלייר משמש להידוק ברגים ולפתיחה שלהם, וגם לאחיזה באומים שמחליקים או להידוק של ברז מטפטף.

מקדחה חשמלית

מקדחה חשמלית היא מכלי העבודה החשובים ביותר בסט כלי העבודה הביתי. היא מאפשר לקדוח חורים בקירות, בעץ, בקרמיקה ואפילו במתכת. מקדחה משמשת בעיקר בתלייה של אובייקטים כבדים על הקירות, כשיש צורך בתמיכה משמעותית יותר: למשל, תליית מדפים, זרוע לטלוויזיה, או קיבוע של רהיטים לקירות לצורכי בטיחות.

מברגה חשמלית

מברגה חשמלית עושה את אותה פעולה שעושה המברג הידני, אבל טוב יותר ובעיקר מהר יותר. מברגה אימפקט תהפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים כשתצטרכו לתלות מדף בסלון או להרכיב רהיט שמגיע בחלקים. שווה להשקיע במברגה נטענת, שתאפשר לכם לעבוד איפה שתרצו בלי תלות בנקודת חשמל.

 סכין יפנית

סכין יפנית משמשת לחיתוך של חומרים שונים, החל מנייר וקרטון ועד ללוחות עץ או פלסטיק דקים. לסכין היפנית להב מתחדש ורמת דיוק גבוהה במיוחד.

חדשות נוספות